New Zealand vs India - 4th Twenty20 Match

Negyedik Twenty20-meccs Új-Zéland és India között.

Az Indiai krikettválogatott és az Új-Zélandi krikettválogatott negyedik Twenty20-meccsét 2023. február 1-jén rendezik meg Wellingtonban, Új-Zélandon. A mérkőzés az India–Új-Zéland Twenty20-sorozat ötödik és utolsó meccse lesz.

India vezeti a sorozatot 2–1-re, miután megnyerte az első, a harmadik és a negyedik meccset. Új-Zéland megnyerte a második meccset.

A meccs 19:00 órakor kezdődik. A mérkőzést élőben adják a Sky Sport New Zealand, a Star Sports és a Sony LIV csatornákon.

Várható, hogy mindkét csapat a legerősebb játékosait hozza pályára az utolsó meccsre. Indiának olyan játékosai vannak, mint Rohit Sharma, Virat Kohli és Jasprit Bumrah. Új-Zélandnak olyan játékosai vannak, mint Kane Williamson, Tim Southee és Trent Boult.

A negyedik Twenty20-meccs várhatóan szoros küzdelem lesz. India a sorozatmegnyerésért, Új-Zéland pedig a döntetlenért küzd.