03/30 14:00 - LA Open vs View
04/21 22:26 - LA Open vs View

Teams

**Az LA Open golfbajnokság**

A Los Angeles Open egy PGA Tour esemény, amelyet Kalifornia államban, Los Angeles megyében rendeznek meg. A bajnokságot először 1926-ban rendezték meg, és azóta évente megrendezik. A versenyre általában februárban kerül sor, és négy fordulóból áll, összesen 72 lyukból.

A bajnokság díjalapja több mint 7 millió dollár, és a győztes 1,2 millió dollárt kap. A torna helyszíne a Riviera Country Club, Pacific Palisades-ben. A pálya egy par 71-es pálya, amelyet George Thomas tervezett, és 1927-ben nyitották meg.

A bajnokságot számos neves játékos nyerte meg, köztük Ben Hogan, Sam Snead, Arnold Palmer, Jack Nicklaus, Tiger Woods és Rory McIlroy. A legsikeresebb játékos a bajnokságon Ben Hogan, aki ötször nyerte meg.

Az LA Open egy népszerű esemény a golf rajongói körében, és minden évben nagy tömegeket vonz. A torna izgalmas versenyt és kiváló golfot kínál, és a Los Angeles-i sportos naptár egyik csúcspontja.