Results

Date R Hazai vs Vendég -
02/22 08:40 - Trophy Hassan II vs View
02/09 12:59 - Trophy Hassan II vs View
A Hassan II trófea egy profi golftorna, amelyet Marokkóban rendeznek meg. A tornát 1998-ban alapították, és az Európai Túra részét képezi. A tornát a Royal Golf Dar Es Salaam ad otthont, amely Rabatban található.

A torna 72 lyukú stroke play, amelyet négy nap alatt rendeznek meg. A mezőny 156 játékosból áll, akik a világ minden tájáról érkeznek. A torna összdíjazása 3 millió euró, a győztes pedig 500 000 eurót kap.

A torna győztesei között szerepelnek olyan neves játékosok, mint Colin Montgomerie, Sergio Garcia és Henrik Stenson. A torna legnépszerűbb játékosa azonban egyértelműen Tiger Woods, aki ötször nyerte meg a tornát, beleértve az első három kiadást.

A Hassan II trófea egyike a legnépszerűbb golfversenyeknek Marokkóban. A torna nagy közönséget vonz, és a világ legjobb golfjátékosai versenyeznek a győzelemért.