ITF W25 Tokyo

**ITF W25 Tokió**

Az ITF W25 Tokió egy profi női tenisztorna, amely a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) Women's Circuit része. A torna Tokióban, Japánban, kemény pályán kerül megrendezésre.

**Történelem**

Az első ITF W25 Tokió tornát 2016-ban rendezték meg. A torna gyorsan népszerűvé vált a női teniszezők körében, és az évek során számos rangos játékos vett részt rajta.

**Formátum**

A torna 32 egyéni és 16 páros mérkőzésből áll. Az egyéni mérkőzéseket két szett nyertese szerzi meg, míg a páros mérkőzéseket egyetlen győztes szett eldönti.

**Díjnyertesek**

Az ITF W25 Tokió tornát a torna győztese kapja meg. A díjazás magában foglalja a trófeát, a pénzdíjat és a ranglistapontokat.

**Jelentőség**

Az ITF W25 Tokió torna fontos esemény a női teniszben. Segítséget nyújt a játékosoknak a ranglistán való fejlődésben, és a következő szintre lépéshez. A torna lehetőséget kínál a tehetséges fiatal játékosoknak is, hogy bemutassák tudásukat.

**Elérhetőségek**

Az ITF W25 Tokió torna jegyei a hivatalos weboldalon vásárolhatók meg. A torna élő közvetítése az ITF weboldalán is elérhető.