ITF M25 Bhopal - férfi páros

**ITF M25 Bhopal – férfi páros**

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) M25 Bhopal a férfi párosok számára rendezett nemzetközi tenisztorna. A tornát az indiai Bhopalban rendezik, kemény pályán.

A torna 25 000 dollár összdíjazással rendelkezik, és az ITF World Tennis Tour része. A versenyre a világ minden tájáról érkező profi teniszezők nevezhetnek.

A torna egyesben és párosban is zajlik. Az egyes döntőjét a férfi egyes győztese, míg a páros döntőjét a férfi páros győztese nyeri. A torna általában egy hétig tart, és a győztesek ranglistapontokat és pénzdíjat kapnak.

A tornát az ITF szankcionálja, és a Nemzetközi Tenisz Szövetség szabályai szerint zajlik. A mérkőzéseket két nyert szettre játsszák, kivéve a döntőt, amelyet három nyert szettre játszanak.

A Bhopalban rendezett ITF M25 torna egy nagyszerű lehetőség a férfi párosok számára, hogy versenyezzenek egy nemzetközi szinten, és szerezzenek ranglistapontokat.