ITF W35 Nagpur - női páros

**ITF W35 Nagpur - Női páros**

Az ITF W35 Nagpur egy női páros tenisztornát jelöl, amelyet az Indiai Nagpur városában rendeznek. A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szankcionált verseny a Women's World Tennis Tour részét képezi, amely a női profi tenisz alacsonyabb szintű versenysorozata.

A W35 Nagpur tornán 16 páros vesz részt, akik körmérkőzéses rendszerben játszanak. A párosok két nyert szettig játszanak, a döntőt pedig három nyert szettig. A torna győztes párosa értékes világranglista-pontokat szerez, amelyek segítenek nekik feljebb lépni a ranglétrán.

A W35 Nagpur tornát az MSLTA (Maharashtra State Lawn Tennis Association) szervezi, és ez a negyedik ITF-torna, amelyet Nagpurban rendeznek. A verseny célja, hogy lehetőséget biztosítson a feltörekvő női teniszezőknek, hogy értékes versenynapokat gyűjtsenek és javítsák világranglistájukat.

A W35 Nagpur torna izgalmas és versenyképes összecsapásokat ígér a teniszrajongóknak. Az ITF túra jelentős platformot kínál a női játékosok számára, hogy fejlődjenek és feljebb lépjenek a sportágban.