Date | R | Hazai v Vendég | - |
04/02 09:00 |
29 |
[244] Magali Kempen v Maria Timofeeva
[257] |
7-5,7-5
|
04/01 10:55 |
28 |
[232] Antonia Ruzic v Maria Timofeeva
[257] |
4-6,3-6
|
04/01 09:00 |
28 |
[276] Rebecca Sramkova v Magali Kempen
[244] |
5-7,4-6
|
03/31 09:50 |
27 |
Andreea Mitu v Rebecca Sramkova
|
3-6,4-6
|
03/31 09:40 |
27 |
[257] Maria Timofeeva v Harriet Dart
[148] |
6-7,6-3,6-3
|
03/31 07:50 |
27 |
[232] Antonia Ruzic v Darya Astakhova
[181] |
6-2,6-2
|
03/31 07:50 |
27 |
[311] Tatiana Prozorova v Magali Kempen
[244] |
2-6,4-6
|
03/30 15:30 |
26 |
Antonia Ruzic v Emma Tothova
|
6-4,6-0
|
03/30 13:15 |
26 |
Tatiana Prozorova v Pemra Ozgen
|
Walkover
|
03/30 12:35 |
26 |
Ziva Falkner v Harriet Dart
|
3-6,3-6
|
03/30 12:10 |
26 |
[267] Katarina Zavatska v Maria Timofeeva
[257] |
Retired
|
03/30 10:50 |
26 |
Andreea Mitu v Weronika Falkowska
|
6-4,6-3
|
03/30 10:15 |
26 |
[237] Lulu Sun v Darya Astakhova
[181] |
Retired
|
03/30 08:00 |
26 |
[270] Lola Radivojevic v Magali Kempen
[244] |
4-6,6-4,0-6
|
03/30 07:55 |
26 |
[276] Rebecca Sramkova v Veronika Erjavec
[352] |
6-3,5-7,6-4
|
03/29 16:35 |
25 |
[310] Susan Bandecchi v Harriet Dart
[148] |
1-6,1-6
|
03/29 14:15 |
25 |
Emma Tothova v Pia Lovric
|
6-4,2-6,6-1
|
03/29 11:10 |
25 |
[391] Aneta Kucmova v Maria Timofeeva
[257] |
5-7,3-6
|
03/29 11:05 |
25 |
Clara Tauson v Andreea Mitu
|
Retired
|
03/29 09:35 |
25 |
[229] Tena Lukas v Katarina Zavatska
[267] |
3-6,1-6
|
03/29 09:25 |
25 |
[352] Veronika Erjavec v Eudice Chong
[215] |
6-1,7-5
|
03/29 08:00 |
25 |
Rebecca Sramkova v Linda Klimovicova
|
6-1,6-2
|
03/29 07:55 |
25 |
[254] Weronika Falkowska v Nina Potocnik
[265] |
6-2,6-2
|
03/28 15:40 |
25 |
[205] Barbora Palicova v Antonia Ruzic
[232] |
4-6,6-4,4-6
|
03/28 14:05 |
25 |
[237] Lulu Sun v Nikola Bartunkova
[376] |
6-4,6-3
|
03/28 11:25 |
25 |
Ela Nala Milic v Darya Astakhova
|
3-6,5-7
|
03/28 11:15 |
25 |
[292] Pemra Ozgen v Ekaterina Yashina
[402] |
6-4,1-6,7-6
|
03/28 09:45 |
25 |
[270] Lola Radivojevic v Radka Zelnickova
[494] |
6-3,6-3
|
03/28 09:30 |
25 |
Ksenia Laskutova v Ziva Falkner
|
4-6,3-6
|
03/28 08:00 |
25 |
[244] Magali Kempen v Valentini Grammatikopoulou
[195] |
6-2,6-4
|
**ITF W40 Murska Sobota**
**Mikor:** 2023. július 10-16.
**Hol:** Teniszcentrum Murska Sobota, Szlovénia
Az ITF W40 Murska Sobota egy nemzetközi tenisztorna nők számára. A torna 40 000 dolláros összdíjazással rendelkezik, és az ITF World Tennis Tour része.
A torna ideális helyszín a feltörekvő teniszezők számára, hogy pontokat szerezzenek a világranglistán, és tapasztalatot szerezzenek a magasabb szintű versenyeken. A torna vonzza a legjobb női teniszezőket a világról, így izgalmas mérkőzésekre lehet számítani.
A torna része lesz a Murska Sobota Teniszfesztiválnak, amely számos más teniszversenyt és rendezvényt is tartalmaz. A fesztivál nagyszerű lehetőséget nyújt a teniszrajongóknak, hogy élvezzék a sportágat, és találkozzanak kedvenc játékosaikkal.
**Nézd meg a legjobb női teniszezőket akció közben az ITF W40 Murska Sobota versenyen!**