09/12 14:00 1 FK Mladost Backi Jarak v CSK Pivara Celarevo 3-0
09/12 14:00 1 FK Trajal v Radnicki Pirot 0-1
09/12 14:00 1 FK Kolubara v FK Temnic 2-0
08/04 15:33 - FK Trayal Krusevac v FK Zaplanjac 2-0
07/29 15:29 - Car Konstantin v Moravac Orion 0-5
07/22 15:30 1 Moravac Orion v FC Balkanski 4-2
05/23 17:00 1 Partizan Belgrád v Mladost Lucani 2-1
05/09 18:00 2 Partizan Belgrád v FK Cukaricki 2-0
05/09 15:30 2 Mladost Lucani v FK Macva Sabac 4-0
04/18 16:30 2 FK Cukaricki v Partizan Belgrád 4-2
04/18 14:00 2 FK Macva Sabac v Mladost Lucani 1-1

Wikipedia - Szerb labdarúgókupa

A szerb labdarúgókupa vagy szerb kupa (hivatalos nevén Lav Kup) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Szerbiában, amelyet először 2006-ban rendeztek meg. Előtte a jugoszláv és a Szerbia és Montenegró-i kupában szerepeltek a szerb csapatok. A legsikeresebb klub az FK Partizan, eddig 7 alkalommal hódította el a trófeát.

A szerb kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenysorozata, a szerb bajnokság után. A kupa győztese jogán Szerbia csapatot indíthat a következő évi Európa Konferencia Ligában.

**Szerb Kupa**

A Szerb Kupa a szerb labdarúgás legrangosabb hazai kupasorozata. A tornát az 1923-as alapítása óta a Szerb Labdarúgó-szövetség szervezi.

A kupában a szerb labdarúgóliga mind a négy osztályának csapatai részt vehetnek. A formátum általában egy kieséses szakaszból áll, és a végső győztes az, aki a döntőben diadalmaskodik.

A Szerb Kupa győztese kvalifikációt szerez az UEFA Európa-konferencialigába. A kupa történetének legeredményesebb csapata a Crvena zvezda, amely 26 alkalommal nyerte el a trófeát.

A Szerb Kupa fontos esemény a szerb labdarúgásban, és számos kiemelkedő mérkőzést és emlékezetes pillanatot hozott az évek során.