11/21 18:30 |
9 |
[2] Sint Truidense - tartalék v KV Oostende - tartalék
[1]
|
2-2
|
11/18 19:00 |
9 |
[8] KV Kortrijk - tartalék v Lommel - tartalék
[7]
|
3-2
|
11/07 19:00 |
8 |
[10] FCV Dender EH - tartalék v Deinze - tartalék
[12] |
2-1
|
11/07 19:00 |
8 |
[9] Excelsior Virton - tartalék v RWD Molenbeek - tartalék
[11] |
1-4
|
11/07 19:00 |
8 |
[8] Lierse Kempenzonen - tartalék v KV Kortrijk - tartalék
[7]
|
3-1
|
11/07 18:30 |
8 |
[3] Westerlo - tartalék v KV Oostende - tartalék
[1]
|
1-5
|
11/07 18:30 |
8 |
[4] Eupen - tartalék v Sint Truidense - tartalék
[2]
|
2-0
|
11/07 18:00 |
8 |
[6] Lommel - tartalék v Waasland-Beveren - tartalék
[5]
|
1-2
|
10/24 18:00 |
7 |
[3] Westerlo - tartalék v Lierse Kempenzonen - tartalék
[8]
|
0-4
|
10/24 18:00 |
7 |
[11] RWD Molenbeek - tartalék v Waasland-Beveren - tartalék
[6]
|
0-1
|
10/24 18:00 |
7 |
[12] Deinze - tartalék v KV Oostende - tartalék
[2]
|
1-7
|
10/24 17:30 |
7 |
[7] KV Kortrijk - tartalék v FCV Dender EH - tartalék
[10] |
1-0
|
10/24 17:30 |
7 |
[1] Sint Truidense - tartalék v Excelsior Virton - tartalék
[9]
|
4-1
|
10/24 17:00 |
7 |
[5] Lommel - tartalék v Eupen - tartalék
[4]
|
1-2
|
10/17 18:00 |
6 |
[9] FCV Dender EH - tartalék v Lommel - tartalék
[6]
|
2-4
|
10/17 18:00 |
6 |
[11] Lierse Kempenzonen - tartalék v Deinze - tartalék
[12] |
3-0
|
10/17 18:00 |
6 |
[1] KV Oostende - tartalék v RWD Molenbeek - tartalék
[10] |
3-2
|
10/17 17:30 |
6 |
[5] Waasland-Beveren - tartalék v Sint Truidense - tartalék
[2]
|
0-3
|
10/17 17:00 |
6 |
[8] Excelsior Virton - tartalék v Westerlo - tartalék
[3]
|
1-1
|
10/14 18:15 |
6 |
[4] Eupen - tartalék v KV Kortrijk - tartalék
[10]
|
0-2
|
10/10 18:00 |
5 |
Deinze - U21 v Excelsior Virton - U21
|
0-2
|
10/03 18:00 |
5 |
[3] Westerlo - tartalék v Waasland-Beveren - tartalék
[4]
|
1-0
|
10/03 18:00 |
5 |
[8] RWD Molenbeek - tartalék v Sint Truidense - tartalék
[2]
|
1-2
|
10/03 17:30 |
5 |
[5] Eupen - tartalék v FCV Dender EH - tartalék
[6] |
3-1
|
10/03 17:30 |
5 |
[9] KV Kortrijk - tartalék v KV Oostende - tartalék
[1]
|
0-1
|
10/03 17:00 |
5 |
[7] Lommel - tartalék v Lierse Kempenzonen - tartalék
[10]
|
2-1
|
09/19 18:00 |
4 |
[11] Lierse Kempenzonen - tartalék v FCV Dender EH - tartalék
[6] |
3-0
|
09/19 18:00 |
4 |
[7] RWD Molenbeek - tartalék v Lommel - tartalék
[10]
|
1-5
|
09/19 17:30 |
4 |
[4] Waasland-Beveren - tartalék v Deinze - tartalék
[12] |
1-1
|
09/19 17:30 |
4 |
[1] Sint Truidense - tartalék v Westerlo - tartalék
[2]
|
0-0
|