Results

Mexikói Segunda Division 03/14 02:00 - Atletico Saltillo v Murcielagos FC L 2-0
Mexikói Segunda Division 03/07 22:01 - Murcielagos FC v U.A. Zacatecas L 1-2
Mexikói Segunda Division 02/29 17:00 - Universidad Guadalajara II v Murcielagos FC W 1-3
Mexikói Segunda Division 02/22 22:06 - Murcielagos FC v Gavilanes FC Matamoros W 3-1
Mexikói Segunda Division 02/15 17:01 - Cimarrones de Sonora FC II v Murcielagos FC L 2-1
Mexikói Segunda Division 02/08 22:02 - Murcielagos FC v Tecos W 3-1
Mexikói Segunda Division 02/02 16:02 - Correcaminos II v Murcielagos FC W 1-2
Mexikói Segunda Division 01/18 03:03 - CD Nayarit Coras v Murcielagos FC D 0-0
Mexikói Segunda Division 11/22 22:30 - Murcielagos FC v Atletico Reynosa L 0-2
Mexikói Segunda Division 11/08 22:35 - Murcielagos FC v Atletico Bahia CF W 8-2
Mexikói Segunda Division 11/06 00:00 - Murcielagos FC v CD Nayarit Coras L 1-2
Mexikói Segunda Division 10/26 23:15 - Mineros de Fresnillo v Murcielagos FC W 0-2

Wikipedia - Murciélagos FC

A Murciélagos FC (nevének jelentése: denevérek) a mexikói Sinaloa állam egyik városának, Los Mochisnak a mexikói harmadosztályú bajnokságban szereplő labdarúgócsapata. Stadionjuk az Estadio Centenario, címerük egy focilabdát a szárnyai közé fogó denevért ábrázol.

**A Murciélagos FC** egy mexikói profi futballcsapat, amely az észak-mexikói Los Mochisban található. A csapat a Liga Premier Serie A-ban játszik, a mexikói futball harmadosztályában.

**A klub története**

A Murciélagos FC-t 2013-ban alapították. A csapat az első szezonjában megnyerte a Segunda División de México ligát, és feljutott a harmadosztályba. A Murciélagos azóta is a Liga Premier Serie A-ban játszik, és egyszer sem esett ki a másodosztályba.

**A csapat stadionja**

A Murciélagos FC a 10 500 férőhelyes Estadio Chevronban játssza hazai mérkőzéseit. A stadion Los Mochisban található, és 2017-ben nyitották meg.

**A csapat rekordja**

A Murciélagos FC 2013-as alapítása óta 348 mérkőzést játszott, 116-ot megnyert, 106-ot döntetlenre hozott és 126-ot elvesztett. A csapat összesen 519 gólt szerzett és 515 gólt kapott.

**A csapat edzője**

A Murciélagos FC jelenlegi edzője Gerardo Martino. Martinót 2021-ben nevezték ki, és eddig 22 mérkőzésen 11 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség a mérlege.