UEFA Európa Liga - selejtezők 08/21 18:15 17 Grasshoppers v Club Brugge L 1-2
Svájci Szuperliga 08/16 15:45 6 Aarau v Grasshoppers W 1-2
Svájci Szuperliga 08/13 17:45 5 Young Boys v Grasshoppers L 4-0
Svájci Szuperliga 08/10 11:45 4 Lucerne v Grasshoppers D 1-1
UEFA Bajnokok Ligája - selejtezők 08/05 18:30 16 Lille v Grasshoppers D 1-1
Svájci Szuperliga 08/02 18:00 3 Grasshoppers v FC Sion D 0-0
UEFA Bajnokok Ligája - selejtezők 07/30 17:00 16 Grasshoppers v Lille L 0-2
Svájci Szuperliga 07/26 15:45 2 Grasshoppers v FC Thun L 2-3
Svájci Szuperliga 07/20 14:00 1 FC Zurich v Grasshoppers L 1-0
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 07/11 15:00 - Grasshoppers v Spartak Moszkva L 0-2
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 07/08 12:30 - Grasshoppers v Wohlen FC W 3-1
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 07/05 13:00 - Grasshoppers v Servette D 0-0
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 06/27 16:30 - FC Thun v Grasshoppers L 2-0
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 06/22 14:00 - Grasshoppers v Wil 1900 W 4-1
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 06/19 13:30 - Winterthur v Grasshoppers L 3-1
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 06/16 15:00 - SCR Altach v Grasshoppers W 1-2

A Grasshopper Club Zürich, egyszerűen Grasshopper(s) (rövidítve GC vagy GCZ) egy svájci labdarúgóklub. Az egyesületet 1886-ban alapították, székhelye Zürichben található.

A Grasshopper a legsikeresebb svájci klub, 27 alkalommal nyerte meg a svájci bajnokságot, illetve 18 alkalommal hódította el a nemzeti kupát. Európai szinten a legjobb eredménye mindössze két 3. fordulós győzelem az Intertotó-kupában. 2018-19-es bajnokságban az utolsó helyet szerezte meg a csapat, így története során először kiesett az első osztályú bajnokságból.

A Grasshoppers Zürich egy svájci labdarúgóklub, melynek székhelye Zürich városában található. Jelenleg a svájci labdarúgás második vonalában, a Challenge League-ben szerepel.

A klubot 1886-ban alapították, és 27 bajnoki címet nyert, amivel a svájci labdarúgás második legeredményesebb csapata. Emellett 19 kupagyőzelmet is ünnepelhetett.

A Grasshoppers a hazai mérkőzéseit a Letzigrund Stadionban játssza, amely 26 104 néző befogadására alkalmas. A klub hivatalos színei a kék és a fehér.

A Grasshoppers Zürich az egyik legismertebb svájci klub, és rendszeresen szerepel az európai kupasorozatokban. A leghíresebb játékosai közé tartozik Stéphane Chapuisat, Alain Sutter és Ciriaco Sforza.