Uruguayi Apertura 04/08 22:00 10 [16] Juventud De Las Piedras v Penarol [5] W 0-2
Uruguayi Apertura 04/05 23:30 5 [5] Penarol v Nacional De Football [2] D 1-1
Uruguayi Apertura 04/01 20:00 9 [5] Penarol v IA Sud America [14] W 4-0
Uruguayi Apertura 03/25 19:30 8 [2] Defensor Sporting v Penarol [5] D 2-2
Uruguayi Apertura 03/19 23:00 7 [8] Penarol v Rampla Juniors [6] W 3-2
Copa Libertadores 03/17 00:00 2 [4] Penarol v Atlético Tucumán [3] W 2-1
Uruguayi Apertura 03/11 19:30 6 [4] Atletico Fenix Montevideo v Penarol [7] D 2-2
Uruguayi Apertura 11/19 20:15 12 [7] Penarol v Cerro [10] L 1-2
Uruguayi Apertura 11/13 22:15 11 [10] Racing Club de Montevideo v Penarol [11] W 2-5
Uruguayi Apertura 11/06 22:15 11 Racing Club de Montevideo v Penarol - Postponed

Wikipedia - CA Peñarol

A CA Peñarol egy uruguayi labdarúgócsapat. A klub az uruguayi labdarúgó-bajnokságban szerepel és 53 alkalommal hódította el a bajnoki címet, ezzel az ország legeredményesebb csapata. A hazai sikerek mellett nemzetközi szinten is előkelő eredményekkel rendelkeznek, hiszen a „Dél-amerikai Bajnokok Ligáját” (a Libertadores kupát) 5, az interkontinentális kupát 3, valamint annak elődjét, az Interkontinentális-kupát pedig egy alkalommal nyerték meg.

A Peñarol egy uruguayi labdarúgóklub, amelynek székhelye Montevideo városában található. A klubot 1891-ben alapították Central Uruguay Railway Cricket Club néven, és az ország egyik legsikeresebb klubja, összesen 51 uruguayi bajnoki címet nyert.

A Peñarol hazai mérkőzéseit a Campeón del Siglo stadionban játssza, amely 2016-ban nyílt meg. A stadion 40 000 férőhelyes, és az egyik legmodernebb stadion Dél-Amerikában.

A Peñarol játékosai a Carbonero becenevet viselik, amelynek jelentése szénkészítő. A becenév a klub fekete-sárga csíkos mezére utal, amely a klub alapításának idején egy brit vasúttársaság színeit tükrözi.

A Peñarol a Libertadores-kupa háromszoros győztese, és az Interkontinentális Kupa kétszeres győztese. A klub a FIFA által minden idők legjobb dél-amerikai klubjának választották 2009-ben.

A Peñarolnak számos híres játékosa volt az évek során, többek között Juan Alberto Schiaffino, Obdulio Varela, Alcides Ghiggia és Diego Forlán. A klub jelenlegi edzője Mauricio Larriera.